O firmie

Firma ZlokalizujAuto.pl z siedzibą w Częstochowie od 2013 roku oferuje łatwe w użyciu i tanie w zakupie rozwiązania do lokalizacji floty.

Nasi klienci obejmują szeroki zakres branż, w tym budownictwo, usługi spedycyjne, dostawy, transport i dystrybucję oraz wiele innych. Nasze łatwe w użyciu rozwiązania do zarządzania flotą są dostarczane jako usługa (SaaS) umożliwiając naszym klientom dostęp do ich danych z dowolnego miejsca na całym świecie o każdej porze dnia i nocy. Klienci korzystają z naszych usług, aby znacznie zwiększyć produktywność, jednocześnie obniżając wydatki na paliwo i obsługę floty!

Oferując produkty naszym Klientom, kierujemy się zasadą, że im wyższa jakoś urządzenia, tym mniej problemów w obsłudze posprzedażowej.
Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie naszych klientów, więc wygrywają obie strony. Dlatego też, urządzenia, które można znaleźć w naszym sklepie, to przede wszystkim sprawdzony sprzęt europejskich producentów, bez wątpliwych rozwiązań z Chin.

Naszym głównym partnerem, jest firma Teltonika, działająca na rynku od ponad 20 lat. Zatrudnienie przekraczające 500 pracowników i roczne obroty zbliżczającę się 1 miliarda euro, czyni Teltonikę pewnym i stabilnym partnerem nie tylko dla nas, ale każdego kontrahenta korzystającego z jej rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl